You are currently viewing Vnútorné rolety
Vnútorné rolety

Vnútorné rolety

  • Post category:Tips
  • Reading time:4 mins read

Vnútorné rolety patria medzi tieniacu techniku, ktorú využívame počas celého roka. A to nielen na zamedzenie prieniku prílišného slnečného žiarenia počas dňa, ale aj na kompletné zatemnenie v noci. Existuje niekoľko druhov vnútorných roliet, a tie si dnes predstavíme. Okrem toho, moderné interiérové rolety doplnia váš domov, a pri správnom výbere s vkusom mu dodajú tú správnu dizajnovú bodku na záver.

Ak máte záujem o produkty, kontaktujte BEZHMYZU.SK

Interiérové látkové rolety

Tieto okenné rolety nielen dobre tienia, ale aj skvele vyzerajú. Montujú sa nad hranu výklenku okna do stropu alebo steny. Na trhu je na výber je nespočetné množstvo kvalitných textílií, bielych až po rôznofarebné a vzorované. Vedeli ste, že textílie týchto roliet sa vyrábajú tak aby tienili od 25% až do 100%? Čím vyššie číslo, tým vyššia cena samozrejme. No je len na vás aké % zatienenia zvolíte. Látka na tieto rolety býva najvyššej kvality, potiahnutá PVC vláknom. Keď sa pozriete bližšie, vytvára akúsi jemnú sieť. Tieto rolety sú odolné voči zašpineniu alebo poškriabaniu.

Vnútorné rolety

Rolety na balkón proti slnku

Na balkóne trávime  lete veľa času, o tom niet pochýb. Látkové rolety na balkón by mali byť o niečo odolnejšie, a často krát bývajú aj netypických rozmerov. Medzi najnežnejšie aj najlacnejšie tieniace rolety na balkón patria klasické horizontálne roletky zo špeciálnych tkanín, ktorým nevadí ani priame slnko z vonku. Okrem tkanín nájdete na trhu aj bambusové rolety, ktoré síce nezatemnia na 100%, ale budú pekným prírodným doplnkom napríklad do obývačky, kde máte aj rastliny. Rolety na balkón taktiež nájdete aj v živých farbách, a aj so vzormi.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Rolety , Vonkajšie rolety ,

Sieťky na okná , Markízy

Rolety do kúpeľne

V kúpeľni potrebujete väčšinou zatieniť na 100%, a okrem toho ak aj máte v tejto miestnosti okno, pravdepodobne bude malé. Podľa toho vyberajte aj rolety. Najčastejšie nájdete vnútorné kúpeľňové rolety na plastové okná. Vedeli ste, že rolety do kúpeľne si môžete vybrať aj so vzorom mozaiky, mandaly či v rôznych veselých vzoroch ako delfíny, more a podobne? Rolety do kúpeľne môžete zladiť s jej celkovým dizajnom alebo vybrať niečo špeciálne. Každopádne, látka by mala tieniť minimálne 50% a viac, aby ste mali dostatok súkromia, a mala by byť aj odolná voči vlhkosti.