You are currently viewing Hra aj možnosť zárobku v jednom! Nečakajte a objavte Metafishland
Hra aj možnosť zárobku v jednom! Nečakajte a objavte Metafishland

Hra aj možnosť zárobku v jednom! Nečakajte a objavte Metafishland

  • Post category:Tips
  • Reading time:4 mins read

Ako zrejme viete, internet ovládol svet a z jeho rozmachom prišli na scénu aj nové veci ako napríklad krypto meny a NFT umenie. Existuje dokonca už aj digitálny svet – MetaVerse, ktorý je podobný tomu nášmu, a dá sa v ňom investovať a zarábať. Dnes si predstavíme inovatívnu hru, ktorá spája športové hobby ako je chytanie rýb, a zarábanie v internetovom priestore. Prichádza Metafishland!

Metafishland je viac ako len obyčajná hra

Iste každý poznáte jednoduché online hry, kde hráte len pre zábavu. Táto hra je však iná. Bola vyvinutá v Európe, a ako prvá MetaVerse hra uvedená aj u nás. Samozrejme, môžu ju hrať hráči po celom svete. Sme nadšení z neustáleho budovania a zlepšovania tohto digitálneho priestoru.

Metafishland je zábavná Web3 hra, ktorá chce osloviť čím viac ľudí aby sa pripojili k Webu 3.0 a nebáli sa začať aktívne hrať a zarábať. Na hranie sa stačí len zaregistrovať, vybaviť sa rybárskym prútom a začať hrať.

Zarobené peniaze môžete výhodne investovať alebo vymeniť za krypto menu či NFT

Teraz prichádza na rad tá najlepšia časť hry. Podľa toho, čo sa vám podarí chytiť, môžete tento úlovok výhodne investovať trebárs do kúpy pozemku na MetaVerse alebo kúpy umenia NFT, je to len na vás. Ak nie, môžete si tento úlovok premeniť do krypto meny, a to vďaka internetovej burze Polygon Blockchain. Výhodou tejto hry je, že odráža reálne ekonomické dopyty a reálne kurzy kryptomien. S úlovkom môžete pracovať aj neskôr, kedy začnú ešte viac naberať na hodnote.

Ako vidíte, hra Metafishland spája v sebe dva aspekty – jeden je obyčajná zábavná online hra, pri ktorej to môže aj končiť, aj nechcete pokračovať s investíciami. Bola by to však škoda, nevyužiť potenciál.

Druhý aspekt je investičný. Nemusíte sa báť, aj keby ste nikdy predtým neinvestovali do kryptomien, s touto hrou a našou neustálou technickou podporou je to jednoduché. Naučíte sa čo to o digitálnom svete a online burze, kde môžete svoje zarobené tokeny vymeniť za reálne peniaze. A kto vie, možno vás to tak chytí za srdce, že sa začnete zarábať pekné sumy.

Neváhajte a dajte šancu Metafishland ešte dnes. Zdá sa, že zarábanie a investovanie online je neoddeliteľnou súčasťou našej blízkej budúcnosti, tak prečo sa nenaučiť niečo nové, a spojiť zábavu s online zarábaním?