You are currently viewing Najlepšie kaderníctva v Bratislave

Najlepšie kaderníctva v Bratislave

  • Post category:Tips
  • Reading time:5 mins read

KDRKO

Čítajte kaderko 🙂 . Kaderko je slangový výraz pre kaderníctvo a zároveň je to veľmi dobré kaderníctvo v Bratislave.

KDRKO

Kde ho nájdete?

Na Karpatskej ulici v Starom Meste. KDRKO ponúka všetky klasické kadernícke služby pre mužov aj ženy. Môžete si dať spraviť fúkanú, strih, nechať si vlasy zafarbiť alebo premelírovať.

Ceny sa pohybujú v štandardoch, pričom sa delia na Junior, Standard a Senior. Skvelou správou je, že si u nich môžete zakúpiť aj darčekovú kartu a darovať ju trebárs kamarátke na narodeniny.

KDRKO pracuje s austrálskou značkou KEVIN MURPHY a nemeckou GOLDWELL. Ak hľadáte naozaj profesionálne kaderníctvo v Bratislave, KDRKO je tou pravou voľbou.

Gentleman’s World

Gentlemans world

Gentleman’s World je sieť pánskych kaderníctiev a barber shopov v Bratislave. Chcete najlepší kadernícky salón pre pánov? Tu ho máte. Pánske strihanie nebolo nikdy prepracovanejšie ako teraz, a vedia to aj v Gentleman´s World.

Kam treba ísť?

Jeden GW nájdete na Hodžovom námestí priamo v Starom Meste, druhý je na Hraničnej v Ružinove, a tretí sa nachádza v obchodnom centre Retro tiež v Ružinove.

Páni si môžu dať ostrihať vlasy, upraviť bradu či fúzy aj bez dlhého čakania. Okrem toho vás rozmaznajú masážou hlavy, maskou na tvár či pohárom whisky.

Pre coolový strih sem môžete zájsť aj so svojím dieťaťom. Ceny sa pohybujú v štandardoch pre kvalitné holičstvá, a keďže všetci vieme, že pánom sa darčeky vyberajú ťažko, čo takto poukaz do najlepšieho pánskeho kaderníctva v Starom Meste?

You Hair Styling

You hair styling

You Hair Styling je profesionálne kaderníctvo s osobitým prístupom pre mužov, ženy aj deti. Okrem klasických služieb ponúkajú aj rôzne vlasové dekorácie, konzultácie a kúry na vlasy.

Kde ich nájdete?

Na Trenčianskej ulici v Ružinove. Čaká na vás tím pozitívne naladených profesionálov, ktorí vám splnia všetky vlasové želania. Na ich eshope si môžete kúpiť vlasové produkty ekologickej talianskej značky Oway, kozmetiku značky Balmain či hodvábne gumičky a obliečky na vankúš zo špeciálneho morušového hodvábu, ktorý neničí vlasy, naopak udržiava ich pružnosť a lesklosť.

Ak hľadáte kaderníctvo kde sa o vás perfektne postarajú, You Hair Styling je tá správna odpoveď.

Kaderníctvo EXCELLENT

Kaderníctvo Excellent

Hľadáte excelentné kaderníctvo? Tak EXCELLENT je pre vás trefou do čierneho. Okrem skvelých cien vás potešia aj bezkonkurenčnými službami a dlhými otváracími hodinami. Skrátka a dobre, na fúkanú si stihnete odskočiť aj po práci či v sobotu doobeda.

Kam sa vybrať?

EXCELLENT sídli na Námestí SNP v Starom Meste. Okrem kaderníctva ponúkajú aj manikúru a pedikúru. Vlasy si môžete dať zafarbiť talianskou prírodnou farbou alebo im dopriať vitamínovú kúru.Ako sme už spomínali, ceny sú skvelé, a vy uvidíte, že z jednej návštevy sa stane pravidelná záležitosť. Tím usmiatych dám už čaká na vašu návštevu.