You are currently viewing Najlepšia pizza Bratislava – kde v Bratislave nájdete najlepšiu pizzu?

Najlepšia pizza Bratislava – kde v Bratislave nájdete najlepšiu pizzu?

  • Post category:Tips
  • Reading time:5 mins read

Keď sa povie „najlepšia pizza“, každý si predstaví niečo iné. Jeden má rád Margheritu, ďalší dáva prednosť štyrom druhom syra, no a niekto si nevie pizzu predstaviť bez ananásu J. Koľko ľudí, toľko chutí. Dôležité je však aby to bola kvalitná pizza pečená v peci, s poctivými surovinami. A presne také pizzerie si teraz predstavíme.

Najlepšia pizza Bratislava – kde v Bratislave nájdete najlepšiu pizzu?

Ciao Pizzeria

Túto skvelú pizzeriu nájdete, keď si do Google zadáte „pizza bratislava nove mesto“. Hrdí sa titulom – prvá talianska pizzeria v Bratislave! Keď si raz od nich dáte pizzu, určite pochopíte prečo. Jej chuť Vás prenesie priamo do Talianska.

Spoľahnúť sa môžete aj na pravé talianske suroviny, ako je napríklad prosciutto, talianska saláma syr gorgonzola. Pizze sú pečené v peci na drevo, a ich prípravu môžete priamo sledovať. Navštívte Pizzeriu Ciao a vychutnajte si malé Taliansko v Bratislave!

Basilico

Keď sa povie Basilico, každý si automaticky predstaví niečo talianske. Basilico totiž znamená bazalka po taliansky. A je to aj jedna úžasná pizzeria v centre Bratislavy. Za jej vznikom stoja dvaja Taliani , takže si môžete byť istý autentickými receptami.

Okrem chutnej domácej pizze sa môžete tešiť aj na fantastické bruschetty, predjedlá, polievky a dezerty. Kto sem raz zavíta, bude sa sem pravidelne vracať. Pretože vybrať si z toľkej ponuky pízz sa naozaj nedá. Toto je bez príkras naj pizza v Bratislave!

Le Torri

V Le Torri na Bajkalskej ulici si prídete na svoje, či už ste milovníkmi pizze alebo cestovín. Nebude sa Vám chcieť odísť z príjemného prostredia na terase. V ponuke majú aj vlastnú pizzu Le Torri, ktorá uspokojí všetkých gurmánov.

Vo vínnej karte nájdete samé kvalitné vína priamo z Talianska, a personál Vám ochotne poradí, aké víno sa k akej pizzi hodí. A čo takto sladká bodka v podobe tiramisu? Užite si skutočne dobrú pizzu v Bratislave, ktorá je vysoko hodnotená aj na TripAdvisore.

Pizza Mizza

Za hravým menom Pizza Mizza sa ukrýva kvalitná pizzeria až na dvoch miestach v Bratislave – Petržalke a Podunajských Biskupiciach.  A pozor! Objednať si môžete klasickú (32 cm) alebo veľkú pizzu (50 cm). Ideálna na večer s priateľmi.

Za zmienku stojí aj americká pizza, ktorá sa vyznačuje hrubším nadýchaným cestom. Tu si príde na svoje každý pizza maniak. A to sme ešte nespomenuli famózne pizza štangle, rizotá či polievky. Odtiaľto určite nikto neodíde hladný.

Pizzeria Da Cono

Da Cono je až na troch štýlových miestach v Bratislave (Za tehelňou, v Light Parku a v Zuckermandel) ! Všetky tri rýchlo nájdete a garantujeme Vám, že si ich obľúbite na prvý krát. V každej z nich Da Cono ponúka originálnu taliansku atmosféru a chute.

Zahryznite sa do najjemnejšej kváskovej pizze v Bratislave. Okrem skvelého výberu pízz Vám určite padne do oka ponuka cestovín (aj zapekaných v peci), či rýb a plodov mora. Toto je ozajstná talianska kuchyňa bez kompromisov !