You are currently viewing Výsledok ZLATOKOPKY pre web expertnabranyaploty.sk

Výsledok ZLATOKOPKY pre web expertnabranyaploty.sk

Nápady na podnikanie – a máme tu prvé výsledky našej zlatokopky a to organická neplatená návštevnosť z google alebo seznam vyhľadávača v CZ.

Viac informácii si nájdete v tomto videu:

Prepis videa:

Dobrý deň prajem. V tejto časti by som sa rád pochválil výsledkami našej práce. Hlavne čo sa týka chronológie postupov ktoré sme prechádzali s našim zákazníkom. Začali sme spoluprácu s firmou zámočníctvo Kádar, kde sme mu navrhli úplne novú webstránku a blog, ktorý bude mať za úlohu získavať návštevnosť a následne dopyty na služby brán, plotov a rôzne veci ohľadom železa, zvárania a podobných vecí.

 V prvom kroku bola zrealizovaná analýza kľúčových slov kde vypadli nejaké výsledky. Tieto výsledky sme spracovali, zamysleli sme sa nad tým ako teda pokračovať a postupovať na tejto webovej stránke. Navrhli sme zákazníkovi vytvoriť samostatný blog. Nazvali sme ho expertnabranyaploty.sk , kde sú  zahrnuté jednotlivé kľúčové slová ktoré vypadli z tejto analýzy kľúčových slov. Zamerali sme sa v prvom kroku na kľúčové spojenia na ktoré necieli skoro žiadna firma aby sme čo najskôr získali prvé pozície v Googli.

Výsledkom toho bola táto webstránka ktorú sme sami vytvorili, je vytvorená vo WordPresse. To znamená že pomerne jednoduchá administrácia, vie si to manažovať aj samostatne zákazník. Z kľúčových slov vypadli nadpisy, na základe ktorých sme spracovali články. Rozdelili sme tie články v čase, aby to nebolo hneď na prvý pohľad nejak identifikovateľné že webová stránka je nová. Čo sa týka termínov tak zakúpenie domény prebehlo v 10/2021. Začatie prác bolo naplánované na december 2021. Dnes máme marec, to znamená že dva a pol mesiaca po začatí prác tu máme nejaké prvé výsledky.

Napísali sme tu konkrétne články. Všetky kľúčové slová boli premietnuté do jednotlivých blogových článkov. To čo by som tu ešte rád zdôraznil sú jednotlivé odkazy presmerovania na Zámočníctvo Kádar. Je tu nejaký jednoduchý kontaktný formulár, súhlas so spracovaním osobných údajov. Ak má zákazník záujem a chce niečo sa spýtať má možnosť tu priamo v kontaktoch sa na to spýtať. Takže je tu pomerne jednoduchá WordPress stránka kde sú len články.  A expert na brány a ploty je podporná stránka kde by mali zákazníci získavať informácie ktoré im pomôžu v rozhodovaní sa v nákupe, servise alebo v nejakých ďalších službách ktoré sa venujú bránam, plotom 

Prejdeme n výsledky. Na to aby tie výsledky boli relevantné určite neodporúčam spustiť Google a vyhľadávať priamo tu lebo samozrejme každý prehliadač má zapamätanú nejakú históriu a automaticky by odporúčal tie webové stránky ktoré sme navštevovali. Takže prejdeme do okna inkognito.  Takže tu máme už nejaké kľúčové spojenia, ktoré sa nám podarilo dostať na prvú stránku, čo beriem ako naozaj úspech lebo v stavebníctve na Slovensku je ten pretlak pomerne dosť dramatický a dostať sa na prvé stránky nie je jednoduché.

Takže hneď prvé kľúčové spojenie ktoré si ukážeme je ,,ako vybrať dodávateľa plotu“. Takže hneď pri prvom kľúčovom spojení je expertnabrányaploty.sk na prvom mieste. Rád by som upozornil že táto pozícia nie je úplne stopercentná. Na každom vyhľadávači, prípadne na mobile Google vždy testuje ďalšie kľúčové spojenia a môže sa stať že občas vypadnete z tých prvých pozícií. Všetko záleží od toho ako Google prehodnotí vašu relevanciu tých kľúčových slov. Aktuálne je to jedno takto a myslím si že podľa štatistík ktoré máme tak tieto čísla dosahujeme od 20.2, takže to už je zhruba dva týždne.

Prejdeme teda na ďalšie kľúčové spojenie. ,,Ako vybrať dodávateľa brány“  Opäť máme dokonca dva záznamy. Takže zase tu máme hneď prvé, zároveň aj druhé miesto.

Ďalšie kľúčové spojenie ,,aké brány existujú‘. Zase prvé miesto.  Skúsime ďalej: ,,ako zvýšiť životnosť brány‘ zase prvé miesto. Máme tu ešte posledné ktoré evidujeme ako prvé miesto. To bude ,,výhody dvojkrídlových brán“ Tu už je spustená reklama, to znamená že keď je tam reklama, tak firmy cielia na tieto kľúčové slová. Prvé miesto v organickom vyhľadávaní znovu obsadzuje expert na brány a ploty. Máme tu presne článok ktorý sa venuje výhodám dvojkrídlových brán. 

Skúsime ešte ďalšie nejaké kľúčové spojenie ,,moderné samonosné brány“ tu ukazuje systém ktorý používam tretiu pozíciu, takže môžeme si to vyskúšať.  Tretie miesto. Ešte zaujímavé spojenie ktoré mi vykazuje zo štvrtého miesta máme v blogu v článku popísané ,,aký betón na betónovanie plotu“. Skúsime to. A už aj tu už sme sa dostali na prvé miesto. Dokonca sme predbehli aj modrú strechu. To už je čo povedať.

Toto je výsledok v podstate práce na systéme zlatokopky ktorý sa mi podarilo spracovať a uviesť do života. Všetky články o zlatokopkách si môžete pozrieť na webovej stránke Radovan Vitek. Ale samozrejme keďže sme začali ponúkať tieto služby aj živnostníkom a menším firmám, ktoré majú o to záujem sme rozbehli samostatnú webstránku ktorá bude zverejňovať všetky kurzy ktoré sú zdarma.

Všetky tieto informácie si nájdete priamo na Návštevnosť webu SK. Budem rád ak sa nám pochválite Vašimi výsledkami. V prípade ak nemáte vy osobne na to čas, kľudne nás neváhajte kontaktovať radi Vám spracujeme nejakú cenovú ponuku a môžete si zvážiť či chcete získavať organickú (neplatenú) návštevnosť alebo radšej preferujete platenú reklamu či už na Facebooku alebo na Google. To už je samozrejme na vašom zvážení ale ten výsledok vždy by mal byť taký aby ste vy získavali návštevnosť a zákazníkov priamo z webu. Ideálne je samozrejme aby ste si zaňho nemuseli platiť. Ďakujem, to je všetko, v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať .

Dovidenia.

Radovan Vitek