You are currently viewing Ako teda zvýšiť návštevnosť webu?

Ako teda zvýšiť návštevnosť webu?

Veľkou výhodou je, že stále existujú možnosti a kľúčové slová, na ktoré sa oplatí vynakladať svoju energiu a práve preto som dal dokopy unikátny postup, ktorý som nazval ZLATOKOPKA.

Za týmto názvom sa skrývajú postupy a kroky, ktoré vám rád ZDARMA odovzdám a  budem rád ak pomôžu každému kto potrebuje zohnať neplatenú návštevnosť na svoj web.

Aby som dokázal toto moje tvrdenie, prebehol som ZLATOKOPKU na jednom z mojich webov, identifikoval som jedno konkrétne kľúčové spojenie, v mojom pripade „screen rolety skúsenosti“ s mesačnou hľadanosťou 90 používateľov, do predchádzajúceho dňa sa môj web www.screenoverolety.sk pohyboval na 23 mieste v google vyhľadávaní na toto klúčové spojenie, čo predstavuje tretiu stránku kam už asi nikto ani nezavíta….  a po aktivácii krokov podľa ZLATOKOPKY nám toto kľúčové spojenie vystrelilo za 24 hodín na 7 miesto do TOP 10 v google vyhľadávaní! To znamená prvú stránku!

Čo by za to dali oveľa väčšie spoločnosti ak by si len tak vedeli zvýšiť návštevnosť svojho webu inak ako drahou platenou reklamou… 

zlatokopka vitek radovan

23 mieso v Google vyhľadávači, po 24 hodinách miesto 7

Pýtate sa ako je to možné? Moja odpoveď je teraz jednoduchá, ale pred časom kým som to všetko neodladil tak som si nebol istý, či je to vôbec reálne. Netreba za tým nič hľadať, žiadne nekalé praktiky.

ZlATOKOPKA vychádza z jednoduchého princípu, vyhľadaj a identifikuj tie správne kľúčové spojenia, na ktoré nikto necieli a napriek tomu majú optimálnu organickú hľadanosť.

Zatial som sa nestretol so žiadnym odvetvím, kde by sa tento postup nedal použiť.

Možno aj vy ste sa práve cez takéto kľúčové spojenie dostali až sem…  táto stránka cieli na kľúčové spojenie “ako zvýšiť návštevnosť webu” prípadne “ako zvýšiť návštevnosť stránky”.

Všetky videa a postupy budem zverejňovať BEZPLATNE na mojom webe www.radovanvitek.sk

Zároveň všetky získané dáta a informácie z našich projektov, vašich postrehov a vašich napredovaní budeme zdieľať v našej uzavretej FB skupine PODNIKAJME SPOLOČNE kam Vás všetkých srdečne pozývam.

Všetky tieto postupy vám rád odovzdám ZDARMA a budem rád, ak sa ako slovenský podnikatelia spoločne posunieme k získaniu nezávislosti na drahých reklamách a drahých marketingových odborníkov.