You are currently viewing Víkendové wellness pobyty pre 2 osoby

Víkendové wellness pobyty pre 2 osoby

  • Post category:Zlatokopka
  • Reading time:5 mins read

Každý z nás potrebuje nejaký ten relax a práve preto sme si pre vás pripravili TOP 5 víkendových wellness pobytov pre dve osoby, keďže tieto služby sú veľmi vyhľadávaným oddychom hlavne pre páry. Zoznam a výber wellness pobytov sme hodnotili na základe našich preferencii, vyberali sme zo stoviek ponúk a hlavne sme vychádzali hlavne z hodnotenia samotných zákazníkov, prípadne našich osobných skúseností.

5 miesto: Belianske Tatry, Ždiar – Penzión Šafrán

Penzión ponúka krásne výhľady na panorámu Belianskych štítov. Neobmedzený wellness a nekonečné lyžiarske možnosti pozývajú na denné a rovnako tak aj na nočné lyžovanie. Perfektná kuchyňa a široké možnosti oddychu priam zvádzajú na predĺženie si pobytu v tomto príjemnom rodinnom prostredí Belianskych Tatier.

Víkendové wellness pobyty pre 2 osoby – Penzión Šafrán

4 miesto: Dudince – Hotel Hviezda

Ak máte radi kúpanie, saunovanie a užívanie si kúpeľných procedúr, rýchlo sa popozerajte po tomto klenote wellness služieb za rozumnú cenu. Na kvalitné služby vám stačia *** hviezdičky. Romantické nočné kúpanie je škoda nevyužiť. Ideálne miesto na spoznávanie okolia a následný wellness relax jednoducho do kúpeľného mesta Dudince patrí.

Víkendové wellness pobyty pre 2 osoby – Hotel Hviezda

3 miesto: Vysoké Tatry – Hotel Lučivná

Krásne štíty Vysokých Tatier a príjemné a pohodlné ubytovanie nás zaujali hneď po príchode. Z jednej strany Vysoké Tatry a z druhej strany končiare Kráľovej Hole, pri hoteli úžasný anglický park. Chutné raňajky a wellness s jacuzzi, masážnou sprchou, tromi saunami a ochladzovacím bazénom, kto by odolal? My veru nie a dávame palec hore!

2 miesto: Belianske Tatry – Penzión Ždiaranka

Ak sa chystáte na zážitkový pobyt, určite čítajte ďalej. Priamo z wellness sa vám naskytnú nezabudnuteľné výhľady na Vysoké Tatry, nebude sa vám chcieť ani odísť z tohto výnimočného prostredia. Ak navštívite toto miesto, určite sa informujte na možnosť vyskúšať si, aké to je prejsť sa korunami stromov Bachledka priamo v Ždiari.

Vyberáme pár referencii na tento penzión:

1 miesto Topoľčany – Chateau Appony****

Našim a zvyšným 75% zákazníkov, ktorý by odporúčali wellness pobyt pre 2 osoby sa stáva jednoznačne Chateu Appony v Oponiciach pri Topoľčanoch.

Tento unikát dýcha históriou a nezabudnuteľným zážitkom pri ktorom zrelaxuje telo aj duša aj toho najnáročnejšieho hosťa. Či už sa jedná o skvelú kuchyňu alebo wellness alebo len tak si pooddychovať v barokovej knižnici, je to jedno, keďže v každom priestore tohto úžasného miesta sa budete cítiť ako VIP hosť. Relax načerpáte vo vírivke, pri bahennom kúpele či pod zlatými rukami masérok. Všetko je len o vašom výbere, pre nás jednoznačná TOP služba v oblasti wellness.

Víkendové wellness pobyty pre 2 osoby – Wellness Chateau Appony